bize ulaşın

Size geri dönüş yapmadan önce birkaç konu hakkında bilgi edinmemiz gerekiyor. Lütfen aşağıdaki formu doldurun. 24 saat içinde size geri dönüş yapacağız.
Read the FlexLink Privacy Policy here


  • FlexLink AB
  • Phone:
  • info@flexlink.com
Alanlardaki bilgilerin doğru bir şekilde doldurulduğundan ve geçerli olduğundan emin olun
E-posta gönderildi
Bir hata oluştu! Lütfen yeniden deneyin


Polonya

« Back to Regions Map

FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.

Ul. Szkolna 30
62-064 Plewiska
POLAND

Phone: +48-61-654 76 50
Fax: +48-61-654 76 51

VAT: 782-21-42-445
Poland
FlexLink Systems Polska Sp. z o.o.
Telefon: +48 61 654 7650
info.pl@flexlink.com

Customer Care and After Sales
Robert Sońta
Telefon: +48 61 654 76 51
service.pl@flexlink.com

Head of Europe East
Michal Pieczara
Telefon: +48 61 654 76 50
michal.pieczara@flexlink.com

Sales Engineer Pn. – Zach.
Hubert Nowak
Telefon: +48 785 670 301
Hubert.Nowak@flexlink.com

Sales Engineer Pn. – Wsch.
Patryk Betlejewski
Telefon: +48 509 393 880
Patryk.Betlejewski@flexlink.com

Sales Engineer Pd. – Zach.
Pawel Kowal
Telefon: +48 693 220 756
pawel.kowal@flexlink.com

Sales Engineer OEM Północ
Rafal Sek
Telefon: +48 503 188 594
rafal.sek@flexlink.com

Sales Engineer OEM Południe
Tomasz Wiacek
Telefon: +48 721 241 168
tomasz.wiacek@flexlink.com